YODALAB
DİJİTAL AJANS
0  /  100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
DİJİTAL AJANS

YODALAB

Aşağı Kaydır

SİZDE FİRMANIZIN DİJİTAL DÜNYA İLE TANIŞMASINI PROFESYONEL BİR EKİBE VERMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?
YODALAB DİJİTAL AJANS SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAKTIR

KURUMSAL KİMLİK

Pazarlama iletişiminde yeni nesil anlayışları benimseyen markalar, vizyonlarını ve amaçlarını görsel mesajlarla aktarıyor. Tasarım odaklı bakış açımızla markanızı global düzeyde temsil edecek en doğru kurumsal kimliği tasarlıyoruz.

K

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İyi bir sosyal medya kullanıcısı olmak, sosyal medya platformlarını aktif ve etkili kullanmak başarılı bir sosyal medya yönetmek için yeterli değildir. Sosyal medya yönetimi, kitleleri analiz eden ve belli pazarlama stratejilerini uygulayan hatta markanın itibarını oluşturan profesyonel bilgi ve tecrübe gerektiren uzmanlık alanıdır. Bu sebeple sosyal medya da tüm süreçlerin alanında uzman bir Sosyal Medya Ajansı ile yönetilmesi gerektiğini savunuyoruz.

S

WEBSİTE TASARIMI

Web tasarımı hizmetimiz, internet pazarındaki işinizin ya da markanızın imajını yeniden keşfetmenize ve doğru şekilde lanse etmenize yardımcı olacak. Sizler için sunacağımız tasarım ve teknolojinin harmanlanması, uzmanlığımızla bağlantılı olarak işletmenizin dijital dünyada bir çok alanda başarılı olmasını sağlayacaktır.

W

GRAFİK TASARIM

Tasarımları ile farklı, tasarım gücü ile etkili çözümler sunan tam donanımlı bir dijital ajanstır. Farkındalık üretip yapılan işin herhangi bir iş olmamasına özen gösterir, çok konuşulan, çok beğenilen işler yaparak müşterisinin de çok kazanmasını sağlar.

G

DİJİTAL TANITIM

Her bilgiye saniyeler içinde ulaşabildiğimiz günümüz dijital dünyasında, reklam ve pazarlama stratejilerinin önemli bir bölümünü de artık internet reklamcılığı oluşturuyor. Düşük bütçelerle elde edilen yüksek dönüşüm oranları reklamverenleri dijitale yatırım yapmaya yönlendirirken bu alanda faaliyet göstermeyen markalar rakiplerinin gerisine düşüyor. Sosyal medya reklamları, arama motoru optimizasyonları, Google reklamları, e-bültenler dijital reklamcılığın en sık kullanılan ve en fazla geri dönüş getiren unsurlarıdır.

R

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. SEO aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış biçimidir. Web sitenizin arama motoru sonuç sayfasında (SERP) daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirmeler yapma sürecidir. SEO sayesinde web sitenizin performansını artırabilir daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

S